Spelarstatistik

MATMINMÅLASSGKRKSTINUTAVBM/MATM/MÅLM/PNG
Ona Batlle129891900120308298999
Maria Thorisdottir96500000721772
Aoife Mannion0000000004
Hannah Blundell1510681020123507110681068
Ella Toone14100936201226172336112
Vilde Bøe Risa105153000550652172172
Martha Thomas1661423005113038307123
Katie Zelem16122325401240076612175
Leah Galton107784300914278195111
Hayley Ladd1395922101032374480240
Maya Le Tissier16134621101421084673449
Lucía García147452300957153373149
Adriana Leon829630003525379999
Aïssatou Tounkara533701004111167337
Millie Turner1512601010150218412601260
Nikita Parris14890501011310064178178
Alessia Russo96695010816274134134
Mary Earps12108000001200190
Rachel Williams1039743004633409957
Estelle Cascarino1220000010022
Sophie Baggaley436000004001290
Safia Middleton-Patel0000000003
Alyssa Aherne1100010010010
Jess Simpson0000000002
Keira Barry1260000010026
Grace Clinton0000000001
Jade Moore62012000333634101101
Lucy Staniforth73960000523557
självmål2
Uppdaterad: 2023-01-29, efter Sunderland (B).

Tabellförklaring

  • ASS: Assists
  • AVB: Oanvänd avbytare
  • GK: Varningar
  • IN: Inhopp
  • M/MAT: Minuter per spelad match
  • M/MÅL: Minuter per mål
  • M/PNG: Minuter per poäng (mål och assist)
  • MAT: Spelade matcher
  • MIN: Speltid i minuter
  • RK: Utvisningar
  • ST: Matcher från start
  • UT: Utbytt
  • Övriga: Inkluderar Community Shield

Senaste artiklarna