Spelarstatistik

MATMINMÅLASSGKRKSTINUTAVBM/MATM/MÅLM/PNG
Martha Harris1900000100490
Maria Thorisdottir65251000510088525525
Aoife Mannion65400000600090
Hannah Blundell65400300600090180
Ella Toone6449341051107515064
Vilde Bøe Risa31840000211361
Martha Thomas24610000200234646
Katie Zelem54500100500190450
Leah Galton64561000513076456456
Hayley Ladd31190110120340119
Ivana Ferreira Fuso16710001015676767
Jackie Groenen53550010412071
Ona Batlle54501000500190450450
Kirsty Hanson64131000421069413413
Kirsty Smith0000000001
Millie Turner1150000101115
Alessia Russo63182000331053159159
Mary Earps54500000500190
Sophie Baggaley1900000100590
Lucy Staniforth63151020515053315315
Carrie Jones368010012132368
självmål0
Uppdaterad: 2021-10-14, efter Durham (B).

Tabellförklaring

  • ASS: Assists
  • AVB: Oanvänd avbytare
  • GK: Varningar
  • IN: Inhopp
  • M/MAT: Minuter per spelad match
  • M/MÅL: Minuter per mål
  • M/PNG: Minuter per poäng (mål och assist)
  • MAT: Spelade matcher
  • MIN: Speltid i minuter
  • RK: Utvisningar
  • ST: Matcher från start
  • UT: Utbytt
  • Övriga: Inkluderar Community Shield

Senaste artiklarna