Spelarstatistik

MATMINMÅLASSGKRKSTINUTAVBM/MATM/MÅLM/PNG
Altay Bayındır0000000003
Victor Lindelöf53540010321171
Harry Maguire1230000010323
Lisandro Martínez64670130603078467
Mason Mount21530000202077
Bruno Fernandes65401230600090540180
Anthony Martial51670100232133167
Marcus Rashford65331210602089533178
Rasmus Højlund31681000212056168168
Christian Eriksen63851100421064385193
Sergio Reguilón21750000201188
Alejandro Garnacho51540000232131
Casemiro65143000601086171171
Raphaël Varane32251000301075225225
Diogo Dalot53840000410177
Antony43120010404078
Tom Heaton0000000001
Luke Shaw21800010200090
André Onana65400020600090
Jadon Sancho3760000030025
Facundo Pellistri41040000131226
Aaron Wan-Bissaka53410120411068341
Jonny Evans16000001026
Scott McTominay41130000131128
Hannibal12610100102262626
Radek Vítek0000000002
Dan Gore0000000004
Omari Forson0000000001
Álvaro Fernández0000000001
Dean Henderson0000000003
självmål0
Uppdaterad: 2023-09-20, efter Bayern München (B).

Tabellförklaring

  • ASS: Assists
  • AVB: Oanvänd avbytare
  • GK: Varningar
  • IN: Inhopp
  • M/MAT: Minuter per spelad match
  • M/MÅL: Minuter per mål
  • M/PNG: Minuter per poäng (mål och assist)
  • MAT: Spelade matcher
  • MIN: Speltid i minuter
  • RK: Utvisningar
  • ST: Matcher från start
  • UT: Utbytt
  • Övriga: Inkluderar Fifa Club World Championship/Cup, European/South American Cup (Intercontinental Cup), Uefa Super Cup och Charity/Community Shield

Senaste artiklarna