Spelarstatistik

MATMINMÅLASSGKRKSTINUTAVBM/MATM/MÅLM/PNG
David de Gea87200010800090
Victor Lindelöf1900000100390
Harry Maguire52810030320356
Lisandro Martínez86190030713077
Cristiano Ronaldo83781000351047378378
Bruno Fernandes86741110711084674337
Anthony Martial145010001004545
Marcus Rashford65233210603087174105
Tyrell Malacia85800010621073
Christian Eriksen86670210804083334
Fred72340020342133
Casemiro51860000140037
Raphaël Varane64950010510283
Diogo Dalot86510130803081651
Antony32181000303073218218
Tom Heaton0000000008
Luke Shaw31540010212351
Jadon Sancho85323000716067177177
Aaron Wan-Bissaka14000001044
Martin Dúbravka0000000002
Donny van de Beek319000003026
Anthony Elanga72950100434142295
Scott McTominay75280040612175
Alejandro Garnacho321000003047
Radek Vítek0000000001
Zidane Iqbal0000000002
Charlie McNeill16000001016
Tyler Fredricson0000000001
Matěj Kovář0000000001
James Garner0000000002
självmål1
Uppdaterad: 2022-09-15, efter Sheriff Tiraspol (B).

Tabellförklaring

  • ASS: Assists
  • AVB: Oanvänd avbytare
  • GK: Varningar
  • IN: Inhopp
  • M/MAT: Minuter per spelad match
  • M/MÅL: Minuter per mål
  • M/PNG: Minuter per poäng (mål och assist)
  • MAT: Spelade matcher
  • MIN: Speltid i minuter
  • RK: Utvisningar
  • ST: Matcher från start
  • UT: Utbytt
  • Övriga: Inkluderar Fifa Club World Championship/Cup, European/South American Cup (Intercontinental Cup), Uefa Super Cup och Charity/Community Shield

Senaste artiklarna