Spelarstatistik

MATMINMÅLASSGKRKSTINUTAVBM/MATM/MÅLM/PNG
David de Gea98100010900090
Victor Lindelöf21400000110370
Harry Maguire52810030320356
Lisandro Martínez97090030813079
Cristiano Ronaldo83781000351147378378
Bruno Fernandes97641120811085764382
Anthony Martial27621000200383825
Marcus Rashford75823210704083194116
Tyrell Malacia96250020722069
Christian Eriksen97570310904084252
Fred82540020352132
Casemiro62170000150036
Raphaël Varane75350010611276
Diogo Dalot97410140903082741
Antony43082000403077154154
Tom Heaton0000000009
Luke Shaw41990010222350
Jadon Sancho96023000817067201201
Facundo Pellistri0000000001
Aaron Wan-Bissaka14000001044
Martin Dúbravka0000000002
Donny van de Beek319000003026
Anthony Elanga72950100434242295
Scott McTominay85870040713173
Alejandro Garnacho321000003047
Radek Vítek0000000001
Zidane Iqbal0000000002
Charlie McNeill16000001016
Tyler Fredricson0000000001
Matěj Kovář0000000001
James Garner0000000002
självmål1
Uppdaterad: 2022-10-02, efter Manchester City (B).

Tabellförklaring

  • ASS: Assists
  • AVB: Oanvänd avbytare
  • GK: Varningar
  • IN: Inhopp
  • M/MAT: Minuter per spelad match
  • M/MÅL: Minuter per mål
  • M/PNG: Minuter per poäng (mål och assist)
  • MAT: Spelade matcher
  • MIN: Speltid i minuter
  • RK: Utvisningar
  • ST: Matcher från start
  • UT: Utbytt
  • Övriga: Inkluderar Fifa Club World Championship/Cup, European/South American Cup (Intercontinental Cup), Uefa Super Cup och Charity/Community Shield

Senaste artiklarna